İzmit Fotoğraf Evi

Canan Hanım’ın Hamile Fotoğraf Çekimi Deneyimi

Canan Hanım hamileliğinin artık son aylarına geldiğinde, bu süreci ölümsüzleştirmek ve güzel anılar kalmasını sağlamak için hamile fotoğraf çekimi yaptırmak istemiş. İzmit hamile fotoğrafçılığı konusunda araştırma yaparken de İnstagram adresimiz üzerinden bizlere ulaştı. İnstagram sayfamızda biraz gezinti yaptıktan sonra, yapmış olduğumuz çekimlerin kalitesinden ve müşteri memnuniyetlerinden fazlasıyla etkilenmiş olacak ki daha fazla araştırma ihtiyacı duymadan bizlerle iletişime geçti. İzmit Fotoğraf evimiz, oldukça merkez ve kolay ulaşım sağlanan bir konumda olduğu için çekim günü adresimize geldi ve sonrasında da yıllarca unutulmayacak muhteşem hamile çekimleri gerçekleştirdik.

Çekim Günü Yaşananlar ve Süreç

İzmit fotoğraf evi olarak bizlere ulaşan ve hamile çekimi için bizlerden çekim günü için randevu isteyen Canan Hanım’a yardımcı olduk. Çekim tarihi ve günü geldiğinde, konuğumuzun rahat etmesi ve kendini iyi hissetmesi için tüm koşulları sağladık. Genel olarak zaten hem hamile hem de bebek çekimi için konuklarımızın rahat etmesini sağlıyoruz. Gerek çekim alanında gerekse dinlenme bölümünde konuğumu için alanlar vardı. Buralarda çekim olmadığında, konumuz dinlendi ve bu sayede de zaten, hamile çekimi hiç yorucu olmadı.
Canan Hanım fotoğraf evimize geldiğinde, detaylı bir biçimde görüştük ve nasıl bir konsept hayal ettiğini öğrendi. Sonucun memnun etmesi ve tam olarak hayal ettiği çekimin gerçekleşmesi için bu süreci titizlikle yürüttük. Hem hamile çekiminde hem de bebe çekimlerinde, konuklarımızın çekim aralarında dinlenmesi ve özellikle çekimlerde yorgunluktan kaynaklı olarak fotoğrafların başarısız olması gibi bir durumun söz konusu olmamasını istiyoruz. Profesyonel olarak gerçekleştirilen çekimler sayesinde kaliteli ve oldukça doğal görüntüler elde ediyoruz. Canan Hanımla da tam olarak böyle bir hamile çekimi deneyimi yaşadık.
Fotoğraf stüdyomuzdan ayrılırken almış olduğu hizmetten memnun bir konumuz vardı. Bebek çekimi için de bizleri tercih edeceğini ifade etmesi bizleri ekstra olarak memnun etti.

Çekim Nasıl Tamamlandı?

Belirlediğimiz konsept doğrultusunda, tüm hazırlıklar tamamlandı ve sonrasında Canan Hanım çekim için hazırlandı. Özel olarak gerçekleştirilen çekimlerde anne adayımızın en güzel karelerini yakaladık. Çekim süresince özellikle konsepte uygun kostümler ve aksesuarlarla birlikte çekimi çok daha zengin hale getirdik. Sonuç olarak birbirinden özel ve güzel kareler yakaladık. Süreç boyunca anne adayımızın istekleri ve beklentileri doğrultusunda hareket ettik ve buna göre özel kareler yakaladık.

Çekilen Fotoğrafların Teslimi

Başarılı bir hamile çekim deneyimi sonrasında, annemize çekilen kareleri teslim ettik. Her karenin yüksek çekim kalitesinde ve mükemmel baskıya sahip olduğunu belirtmemiz gerekir. Anne adayımızın en çok memnun kaldığı şeylerden biri de zaten çekimlerin baskı kalitesi olmuştur. Hem çekimler sırasında hem de fotoğrafların baskısının yapılmasında son derece özenli ve kaliteli baskı yapmaya özen gösteriyoruz.
İzmit hamile çekimi Canan Hanım’la birlikte bir kez daha başarılı bir biçimde gerçekleştirilmiştir. İzmit’te yer alan fotoğraf evimizden, heyecanlı ve mutlu bir anne adayını daha uğurladık. Başarılı bir şekilde gerçekleştirdiğimiz, bir hamile çekimi sonrasında, stüdyomuzda yeni konuklarımızı ağırlamayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram