İzmit Fotoğraf Evi

Hamile Çekimi | izmit |

Hamile çekimini izmit ten yaptırmak isteyen müşterilerimin stüdyoma gelmesi 15 dakikadır. Bana ulaşıp randevu oluşturmanızdan daha kısa sürer 🙃. Hamile fotoğrafı çektirmek isteyen anne adayları benimle 28 ve 34 haftaları arasında çekimi yaptırmaları gereklidir. Karnınızın şişkinliği fotoğraflarda belli olabilmesi için bu süre zarfında çekim yapıyorum. Öyle hassas bir konu ki ne öncesinde nede sonrasında çekim yapamam. Zaten sonrasında yenidoğan bebek çekimine bekliyorum 🥰. Yenidoğan bebek çekimlerim için instagram sayfamdan fotoğraflarıma bakabilirsiniz.

Sevgili anne adaylarımı randevu sonrasında çekim gününe kadar asla yalnız bırakmıyorum. Tüm merak ettikleri soruları en kısa ve en net biçimde cevaplıyorum. Zaten randevu anında çekim gününe kadar yapılması gerekenleri tek tek anlatıyor takibini yapıyorum. Böylesine yorucu bir zamanda asla yalnız değilsiniz. izmit fotoğraf evi sahibi Beyza olarak her zaman yanınızdayım.

 

kocaelide hamile çekimi

Hamile Çekimlerimi Nerede Yapıyorum?

Ben hamile çekimlerimi kendi home stüdyomda gerçekleştiriyorum. Stüdyoma ulaşım gerçekten çok basit. Toplu taşıma yada şahsi aracınızla Kocaeli içerisinde en uzak mesafeden hızlıca gelebilirsiniz. Otopark sorunumuz bile yok. Merkezi bir noktada olmama rağmen araç park edebileceğiniz çok fazla alan var. Toplu taşıma ile geliyorsanız otobüsten indikten sonra en fazla 5 dakika (bu sizin yürüme hızınıza bağlı değişir😅)yürümeniz yeterli.

Stüdyo ortamımı anne adaylarım için gerekli ısıda ayarlıyorum. Elbiseleri ve çekim odamı sağlık açısından gerekli dezenfektan ve temizlik işlemlerini aksatmadan yapıyorum. Temizlik olmazsa olmazımdır. Enerjinizin düşmemesi ve yorulmamanız için ne gerekiyorsa stüdyomda mevcut. Canım annelerim her şeyden öte arkadaşça sohbetim ve sınırsız kahvem var😍. Profesyonelce eğlene eğlene fotoğraflarınızı sıcacık ortamda çekiyorum.
Çekim yaptığım odada ki ışığım tam olarak pozlarınıza uygun biçimde, profesyonelce açısını ayarlıyorum. Bunun için özel ışığım ve ekipmanlarım mevcut. Öyle gözünüze pıt pıt flash patlatmayacağım 🤭.

kocaelide en iyi hamile çekimi

Anne Adaylarımla Randevu Öncesi

Özellikle randevu den 1 gün öncesi çok önemli. Anne adaylarımla randevu öncesinde iletişime geçip önce kendilerini nasıl hissettiklerini soruyorum. Annemizde genelde heyecan dorukta oluyor. O gün beslenme konusunda kendisini bilgilendiriyorum. Ayrıca kendinizi mümkün olduğunca dinlendirmeniz gerekiyor. Bu sadece çekim için değil tüm hamilelik sürecinde gereklidir. Dünyanın en zor mertebesi anne olmaktır🥰.
Diyelim ki randevu oluşturdunuz. Allah korusun randevu tarihinden önce sağlık açısından aksilikler oluştu. Umarım sağlık problemi yaşamazsınız ama bana haber vermeniz ve randevuyu başka tarihe planlamamız gerekiyor. En kısa zamanda iletişime geçerseniz çok memnun kalırım. iptal olma durumlarında endişe etmenize gerek yok. Randevu öncesi ücreti hemen iade ediyorum. Henüz hiç bir anne adayımla böyle bir problem yaşamadım. Rabbim tüm annelerimize güç kuvvet versin hastalıkları bizden uzak etsin inşallah (Amin).

 

Çekim Günü

Hamile çekimi sanıldığı gibi çok zor ve meşakkatli geçmiyor. Sizin için hazırladığım ortam ve profesyonel deneyimlerim sayesinde rahatça çekimimi yapıyorum.  Çekim günü ilk önce, bireysel tanışma fırsatı olduğu için bir bardak kahve ikram ediyorum. Ardından makyaj ve hazırlıklarınız için size istediğiniz rahat ortamı sunuyorum. Bu süreçte eğer türbanlıysanız türban başınızı yapma konusunda yardımcı oluyorum. Sonrasında elbise seçiyoruz ve siz elbisenizi giyerken (isterseniz giyinmenize yardımcı oluyorum) ben ışığımı ayarlıyorum. Makinamı da ayarladıktan sonra müthiş enerjimizle çekimlerimize başlıyoruz😇. Poz vermeniz için ne yapmanız gerektiğini söylüyorum. Nede olsa makine benim elimde 😁. Sizi yormadan dinlene dinlene çekimimizi tamamlıyorum. Tabi babamızla beraber aile pozu çekmeden kimseyi bırakmam. Aile çekimi kırmızı çizgimiz 😅 olmazsa olmazımız. Enişteyi hemen stüdyoya çağırıyor aile pozlarınızı da çekip çekim gününü bitiriyorum.
Çekim sonrasında işlenmesini istediğiniz pozlarınızı seçmeniz için size bir indirme link bağlantısı gönderiyorum. Oradan kolay şekilde fotoğrafların tüm dijital halleri elinize geçmiş oluyor🥰. İşlememi istediğiniz pozları bana söylüyorsunuz. Fotoğrafları işliyorum en geç 2 hafta içerisinde albümle beraber teslim ediyorum.  Ailemiz mutlu 😍 bende mutlu oluyorum 🥳.

Neden Hamile Çekimi Yaptırmalıyım?

Düşünsenize daha siz doğmamışken aileniz doğum öncesi hamile fotoğrafı çektirmiş. Doğmuşsunuz yenidoğan bebek fotoğrafı çektirmiş. Harika müthiş fotoğraflarınız ve albümleriniz mevcut. Doğum öncesinden, bebekliğinize uzanan bu mucizevi anıları ölümsüzleştirmişsiniz. Kendi çocuklarınız olmuş ve onlara bu anları gösteriyorsunuz. Şimdi ben size soruyorum Neden Hamile Çekimi Yaptırmamalısınız ?

kocaeli hamile fotoğrafçısı

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram