İzmit Fotoğraf Evi

Hamile Çekimi | Kocaeli

Hamile çekimi için Kocaeli’ de size profesyonel pozlar verdirebilecek fotoğrafçımı arıyorsunuz?  Hamilelik döneminizde bebeğinizle kurduğunuz bu özel ânı ölümsüzleştirmeye ne dersiniz? Cevabınız EVET ise doğru yerdesiniz .
Kocaeli ve çevresinde profesyonel hamile fotoğrafçısı olarak sizleri hemen stüdyomuza bekliyoruz. Beklenen misafirimiz her ne kadar özel olsa da annelerimizde bir o kadar özeldirler. Özel hissetmeniz adına stüdyomuz anne adaylarının tüm ihtiyaç ve beklentilerine özel olarak hazırlanmıştır. Zengin konsept ve elbise seçeneklerimiz arasından profesyonel ışıklandırmamızla dilediğiniz pozları verebilirsiniz.  Fotoğraf çekim çalışmaları mümkün olduğu kadar anne adayını yormadan en kısa sürede profesyonelce tamamlanır. Hamilelik sürecinde anne adaylarımızın duygusal ve psikolojik olarak ne kadar yorgun olduğunun farkındayız. Farkındalığımız sayesinde enerji ve motivasyonunuzu artırarak çekimlerimizi tamamlıyoruz. Hamile çekimi sadece sizi değil eşinizi de kapsadığından eşinizi de unutmuyoruz. Eşinizle birlikte beklenen misafirimiz dahilinde konseptlerimizi ve pozlarımızı daha çok renklendiriyoruz. Hijyenik açıdan emin ellerde olduğunuzu garanti ediyoruz. Çekim öncesi her zaman titiz davranıyor, siz değerli annelerimizin sağlığı için stüdyomuzu dezenfekte ediyoruz. Kullanmış olduğunuz elbiseleri düzenli olarak kuru temizlemeye veriyoruz. Çekim esnasında kesinlikle doğal ışık kullanıyoruz. Sizi yalnız bırakmak istemeyen aile ve arkadaş üyelerinizi bekleme salonumuzda bekletiyoruz. Siz eğlenceli çekimler yapıp eğlenceli vakit geçirirken sıkılmasınlar diye ikram ve TV gibi hizmetlerimizi eksik etmiyoruz.

 

kocaeli hamile fotoğrafçısı

Hamile Çekimi Öncesi Hazırlık

Randevu öncesi dikkat edilmesi gerekenler.

  • Çekimden 1 gün önce verimli uyuduğunuzdan emin olun.
  • Bol enerjiye ihtiyacınız olacak o sebepten sindirimi kolay yiyecekler tüketin.
  • Yeterince sıvı tükettiğinize emin olun.
  • Kafeinden ve sindirimi zor besinlerden uzak durun.
  • Giyinme konusunda yardımcı olacak birini mutlaka getirin.
  • Tesettürlü annelerimiz için türban başı yapabiliyoruz.

Yukarıda belirttiklerimizi uyguladığınız takdirde harika bir çekim geçireceğinize şüpheniz olmasın. Tabi her zaman koşullar kusursuz gitmiyor ancak bizim için problem teşkil değil. Pozlarınızı her koşulda en kolay ve en verimli şekilde verebilmeniz için buradayız. Profesyonel deneyimlerimiz sayesinde en rahat ve verimli biçimde geçireceğinize eminiz fakat konsept ve kıyafetlerimiz harici istekleriniz olursa en az bir hafta önceden bildirmeniz gerekir. Geçmişteki pozlara bakarak dilediğinizi seçebilirsiniz. Seçmekte zorlanırsanız profesyonel görüş açımıza kendinizi bırakabilirsiniz.

kocaelide aile çekimi yapan

 

Hamile Çekimi Ne Zaman Yapılır ?

Hamile çekimi hayatın mucizesi olan hamilelik döneminin 28 ve 34 üncü haftalar arasında çekim yapılmalıdır. Hamilelik çekimi sırasında gerekli kıyafetler stüdyomuzda mevcuttur. Hamilelik süreci ve doğum anı hayatın en büyük mucizesidir. Bu süreçte psikolojik olarak yorgunluğunuz stüdyomuzda son bulacaktır. Profesyonel stüdyo ortamında çekilecek fotoğraflar, bebeğiniz ve aileniz için önemli bir anı niteliği taşır. Her aşaması farklı bir deneyim ve keyifli olan gebelik heyecanı, aile kavramının temellerini oluşturur. Bebeğinizin kokusunu almadan önce hep hayali kurduğunuz karelerde mutluluğu yakalayabilirsiniz. Sabırsızlıkla beklediğiniz doğum anı öncesinde eşinizle beraber harika pozlar verebilirsiniz. Aile fotoğraf albümü yıllar sonra bu meşakkatli yolculuğun bıraktığı izleri canlı tutmaya yeter.  Detaylı görseller için instagram sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

izmit hamile fotoğrafçısı

Çekim Sonrası Teslimat Hakkında Bilgi

Çekimleriniz tamamen bittikten sonra ki hafta içerisinde seçtiğiniz pozlarınız teslim edilir. Seçmiş olduğunuz 10 adet fotoğraf profesyonelce shoplanır. Renkleri ve fotoğraf kusurları tamamen düzeltilir. Dijital biçimde indirme linkiyle teslim edilir. Dilerseniz albüm seçeneklerimizle anılarınızı somutlaştırıp ebediyen saklayabilirsiniz. Anılarınız sadece anı olarak değil, sonsuza dek görsel olarak’ ta var olur. Siz de bu büyülü anları sadece ailenize özel hale getirebilmek için hemen bizimle iletişime geçin.

 

Hamilelik döneminde bebeğiyle kurduğu özel bağı ölümsüzleştirmeyi kim istemez?

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram