İzmit Fotoğraf Evi

İzmit Hamile Fotoğraf Çekimi

Hamile Fotoğraf Çekimi günümüzde en popüler fotoğraf çekimleri arasında yer almaktadır. İzmit hamile fotoğraf çekimi için profesyonel fotoğrafçı mı arıyorsunuz? İzmit fotoğrafçısı olarak uzun yıllardır işimizi titizlikle ve severek yapıyoruz. En özel anlarınızı ölümsüzleştirmek için sizlere üst düzey profesyonel çekimlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Hamile fotoğraf çekimi genelde hava şartlarına göre dış çekim ve stüdyo çekimi olarak gerçekleştirmekteyiz. Fakat müşterilerimizin isteği ve arzusuna göre farklı konseptlerde sizlere yardımcı oluyoruz. Stüdyomuzda, sonsuz fonlar önünde özel pozlar kurgulayarak gerçekleştirdiğimiz çekimler ile anne adaylarımıza unutulmaz kareler yakalıyoruz. Çekim sırasında tüm istek ve ihtiyaçlarınız için her daim yanınızda olmaktayız. Zengin konsept ve elbise seçeneklerimiz arasından profesyonel ışıklandırmamızla dilediğiniz pozları verebilirsiniz. Stüdyomuza gelip hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

İzmit Hamile Fotoğraf Çekimi Öncesi

 Elbette hamile fotoğraf çekimi öncesinde dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Çekim öncesi yapılması gerekenler yerine getirildiğinde daha güzel fotoğraflar ortaya çıkar ve keyifli bir çekim gerçekleştirebilirsiniz. Çekimden 1 gün önce verimli uyuduğunuzdan emin olmalısınız. Bol enerjiye ihtiyacınız olması sebebiyle sindirimi kolay yiyecekler tüketmelisiniz. İzmit hamile fotoğraf çekimi için stüdyomuz anne adaylarının tüm ihtiyaç ve beklentilerine özel olarak hazırlanmıştır. Hijyen ve rahatlık en önemli kriterlerimizden biridir. Çekim öncesi kıyafetlerimiz ve stüdyo alanı titizlikle dezenfekte edilmektedir. Çekim esnasında özellikle doğal ışık kullanmaktayız. Çekim öncesi merak edilen sorulardan biri de kıyafet tercihidir. Hamile fotoğraflarında hanımların tercihi genellikle elbiseden yanadır. Karnı hoş bir şekilde ortaya çıkaran, uzun elbise modelleri fotoğraflarda güzel gözükecektir. Bu sebeple çekim öncesi kıyafet tercihi istekleriniz doğrultusunda yapılmaktadır. Hamile fotoğraf çekimi için eğer eşinizle birlikte poz verecekseniz birbirinize uyumlu giyinmeniz fotoğrafların daha güzel çıkmasını sağlar.

Hamile Fotoğraf Çekimi Ne Zaman Yapılır?

 Hamilelik fotoğrafında karnınızın belli olması için, hamileliğinizin 28 ve 34. haftaları arasında çekim yapılmalıdır. Eğer son aya kalmak istemezseniz sekizinci ayın içinde de hamile fotoğrafı çektirebilirsiniz. Karnın büyümüş ve fotoğraflarda belli olacak hale gelmiş olması önemlidir. Hamileliğin ilk aylarında hamile fotoğrafı çekilmesinin bu sebepten ötürü bir anlamı olmaz. Karın iyice belirginleştiğinde fotoğraf çekiminde çok hoş durur. İzmit hamile fotoğraf çekimi için stüdyomuzda gerekli olan her şey mevcuttur. Kıyafetler her giyimden sonra özenle temizlenip hazırlanmaktadır. Hijyenik açıdan emin ellerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Makyaj ve hazırlıklarınız için gerekli olan ortam mevcuttur. Bu süreçte eğer türbanlıysanız türban başınızı yapma konusunda yardımcı olmaktayız. İzmit hamile fotoğraf çekimi çalışmaları mümkün olduğu kadar anne adayını yormadan en kısa sürede profesyonelce tamamlanır. Hep hayalini kurduğunuz karelerde mutluluğu yakalayabilirsiniz. Profesyonel deneyimlerimiz sayesinde en rahat ve verimli biçimde geçireceğinize eminiz. Konsept ve kıyafetlerimiz harici istekleriniz olursa en az bir hafta önceden bildirmeniz gerekir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram