izmit Hamile Fotoğrafçısı

Bu gün izmit’ten stüdyoma gelen Gizem hanımın hamile fotoğraflarını çektim. İzmit hamile fotoğrafçısı diye arama yapmış bana denk gelmiş. Çektiğim fotoğrafları beğenerek benimle iletişime geçtiğini söyledi ☺ . Gizem hanım bana ilk mesaj attığında her anne adayı gibi meraklı ve heyecanlıydı. Her annenin merak ettiği soruları sorarak önce bilgi ve fikir alışverişinde bulunduk. Kendisi eşi ile beraber stüdyomu ve çekim ortamımızı görmek isteyip ön görüşme günü belirledik. Gizem hanımla ön görüşmemiz sonrasında randevu günümüzü hemen oluşturduk. Hamile fotoğrafı çektirmek istiyorsanız randevu oluşturmak çok kolay. Link e tıklayarak hemen randevu oluşturabilirsiniz.
Gizem Hanımla Hamile Fotoğraf çekiminden bir gün önce tekrar iletişime geçtim. Fotoğraf çekiminde neler olacak? Neler yapması gerekiyor? Nelere hazırlıklı olmalı? Nasıl gelmeli? gibi konuları tekrar istişaresini yapıp çekim gününü beklemeye koyulduk. Fotoğraf çekim günü eşiyle beraber çok kolay bir şekilde stüdyomu bulup planlanan saatte geldiler. Çekime başlamadan önce bir soluklanalım değil mi? 😋 Muhabbet sohbet arasında hangi pozları ve konseptleri istediklerini eşiyle beraber karar verdiler ve fotoğraf çekimine geçtik.
izmit hamile fotoğrafçısı
HAMİLE FOTOĞRAF ÇEKİM ANI NASIL GEÇİYOR ?
Hamilelik döneminde anne adaylarımız hem duygusal anlamda zayıf hem de fiziksel olarak oldukça yorgun oluyorlar. Bu sebepten ötürü mümkün olduğu kadar dinlene dinlene yormadan ilerliyorum. Bol bol istirahat ediyoruz. Hamile fotoğraf çekim anında anne adaylarıma hangi pozları vermeleri gerektiğini, nerede nasıl durmaları gerektiğini, nereye hangi açıdan bakmaları gerektiği konusunda sürekli takip ediyor ve yönlendiriyorum. Elbise değiştirme konusunda dilerseniz ben yardımcı oluyorum. Ancak motivasyon ve moral açısından eşlerinin yardımcı olmaları anne adayları açısından daha verimli daha pozitif anlam taşıyor. Mümkün olduğu kadar partner ve eşlerine bu görevi bırakıyorum.😋
Oda sıcaklığımız tamamen vücut ısımıza göre ayarlandığı için üşüme korkunuz kesinlikle olmasın. Sizin için her şey profesyonelce siz gelmeden önce hazır ve planlanmış oluyor. Genelde 3 konsept 3 kıyafetle çekim yapıyorum. Gizem hanımın kişisel isteği üzerine kendi getirdiği elbiselerle de fotoğraf çekimi yaptım. Kişisel istekleriniz benim için önemlidir.
hamile çekimi izmit
ÇEKİM SONRASI NE YAPIYORUZ ?
Fotoğraf çekimimiz bittikten sonra dinlenme odamıza geçip bir güzel kahvemizi yudumluyoruz. Bu esnada dilerseniz fotoğraflara bakabiliriz. Aralarından seçim yaptığınız beğendiğiniz fotoğrafları seçebiliriz. Seçtiğiniz fotoğrafları bir hafta içerisinde photoshop işlemlerini tamamlayıp dijital hallerini sizlere iletiyorum.
Albüm seçeneklerimiz arasında kataloğumuzu iletiyorum. Photoshop işlemleri bitmiş fotoğraflarınız arasından seçtiklerinizi albüm baskısı yapıp en kısa sürede sizlere ulaştırıyorum. Yazımı buraya kadar okuduysanız ve izmit içi hamile fotoğrafı çektirmek isterseniz benimle iletişime geçiniz. Teşekkürler sonra ki yazılarımda görüşmek üzere.

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir