İzmit Fotoğraf Evi

İzmit Havadan Drone Çekimi

Drone Çekimi, insansız hava aracı anlamına gelmektedir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, bir çok sektörde kullanılan drone çekimi ile havadan ve farklı açılardan elde edilen profesyonel görüntülere rağbet artmaktadır. İzmit havadan drone çekimi hizmeti ile bir çok sektörün, profesyonel görüntülere sahip olmasını sağlıyoruz. Drone çekimi ile film, klip, reklam ve tanıtım amaçlı videolar, havadan çekilerek kaliteli bir şekilde hazırlanmaktadır. Günümüzde 4k çekim kalitesi ile drone çekimde de profesyonel videolar ve görüntüler elde edilmektedir. Drone çekimleri ile elde edilen görüntüler, kullanım amacına göre sosyal ağ sitelerinden yayınlanır. Modern zamanda önemli bir unsur olan görsellik drone çekimlerde de kullanılmaktadır. Özellikle film yada klip çekimlerinde etkileyici bir görsellik kazandırmak amacıyla drone çekimi ile ilgi çekici videolar hazırlamaktayız. Bununla birlikte drone çekimi ile canlı video çekimleri de olabilmektedir. Reklam tanıtım film çekimi yada kliplerinizin çekimlerinde, en son teknolojinin kullanıldığı ekipmanlar kullanılmaktadır. Çeşitli işletmeler ürün ve marka tanıtımları için iyi kurgulanmış bir reklam tanıtım filmine ihtiyaç duyarlar. İhtiyaç duyduğunuz reklam ya da tanıtım filmlerini İzmit havadan drone çekimi hizmeti ile, farklı açılardan çekimini yaparak sunmaktayız. Sizler de profesyonel havadan çekim için bizlere ulaşabilirsiniz.

Havadan çekim ve diğer çekimlerimiz hakkında daha fazla bilgi için önceki yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

izmit drone çekimi

Drone Çekimi Nedir?

Drone, uzaktan kumanda veya önceden belirlenmiş rotaları takip ederek havada uçabilen bir insansız hava aracıdır (İHA). Genellikle bir kamera taşır ve operatörünün uzaktan kontrolü ile uçar. Bu çekimlerde Flycam, Aircam, Skycam, Helicam gibi drone teknolojisiyle çalışan profesyonel ekipmanlar kullanılmaktadır. Elbette bu profesyonel ekipmanların kullanımı için profesyonel ekip, teknik bilgi ve ehliyet gerekmektedir. Fakat yine de buradaki odak nokta, tecrübedir. İzmit havadan drone çekimi hizmeti için uzman kadromuz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile çalışmaktayız. Son teknoloji ürünlerin yanı sıra drone ile fotoğraf ve video çekimlerinde, operatörün bakış açısı ve deneyimi de devreye girmektedir. Daha iyi performans alabilmek adına teknik dışı yaratıcılıklarının da olması gerekmektedir. Çünkü iyi bir ürün ortaya çıkarmak için drone ile çekim tek başına yetmez. Aynı zamanda yaratıcı, çözüm odaklı ve deneyimli olmak gerekir. Drone çekimi tecrübeli ellerde pek çok aşama sonucunda meydana getirilmektedir. Tıpkı tüm reklam yöntemlerinde olması gerektiği gibi ön hazırlık, çekim ve montaj süreçlerinden bahsedilmelidir. Yaratıcı ve beklentiyi karşılayacak bir senaryo oluşturup, kurgunun detayları ince ince işlenmelidir. İzmit havadan drone çekimi için taleplerinizi odak nokta olarak görmekteyiz. Profesyonel video ve görüntüler ile markanızın ön plana çıkması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çekimlerimiz hakkında daha fazla bilgi için ınstagram adresimizi takip edebilirsiniz.

izmit havadan drone çekimi

İzmit Havadan Drone Çekimi Önemi

Dijital pazarlama stratejilerinde pek çok farklı yöntemden verim alabilirsiniz. Fakat firmanız için hem etkili hem de kurumsal bir kimlik oluşturmak istiyorsanız; bu noktada drone çekiminin avantajları yadsınamayacak ölçüde büyük olacaktır. Çünkü havadan çekimler drone dışı imkanlarla ancak helikopter vb. araçlar ile yüksek maliyetler üzerinden mümkündür. Oysa drone çekimleri daha az maliyetle daha yüksek verim sağlamaktadır. Ayrıca drone videografisi, özellikle çok hızlı aksiyon içeren etkinlikler içerisinde de avantaj sağlamaktadır. Çünkü özellikle DJI teknolojisi harekete engel olmadan, aksiyona imkan yaratmaktadır. Dolayısıyla sahadaki her türlü nesne ve insan için alan tanımaktadır. Ayrıca dronelar, fotoğrafçılara kıyasla çok daha yakın kadrajlara çok daha yüksek çözünürlükte erişim sağlayabilirler. İzmit havadan drone çekimi daha fazla etkileşim sağlamaya yardımcı olur. Marka bilinirliğini artırmak, hedef kitleye erişim, yüksek rekabet gücü ve yaratıcı reklam yönetimi için havadan çekim hizmetinden yararlanmanızda fayda vardır. Kullandığımız ekipmanlar kullanım talebine göre ve projenin içeriğine göre değişiklik göstermektedir. Böylece drone çekimi ile profesyonel görüntüler elde etmekteyiz. Bununla birlikte proje kapsamında çekilen klip yada filmlerin montajı uzman ekiplerimizce yerine getirilmektedir. Ayrıca, klip yada film içeriğine uygun şekilde planlanan kurgu ve montaj birbiriyle uyumlu şekilde yapılmaktadır.

Sizler de havadan çekim hizmetinden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram