İzmit Fotoğraf Evi

İzmit Profesyonel Tanıtım Filmi

Kurumsal tanıtım filmi dijitalleşen dünyada firmaların internette ki en büyük reklam aracı olmakla birlikte her şirketin olmazsa olmaz ihtiyacı konumundadır. İzmit profesyonel tanıtım filmi hizmetini, yaptığınız işi, çalışma sisteminizi, ürün ve hizmet kalitenizi profesyonel çekimlerle kurgulayarak sizlere sunuyoruz. Kurumsal tanıtım filmi kendinizi ve işinizi anlatmanın en kolay ve en ilgi çekici yollarından biridir. Çünkü sosyal medya ve fuar alanlarında insanların size yönelmesini sağlamak için gayet güçlü bir kozdur. İşinizin yapısına ve tarzına göre lisanslı müzik alıp kurgularını da müzikle senkronlu şekilde yapıyoruz. Dilerseniz anlatım diline seslendirme ekleyebiliriz. Ayrıca özellikle farklı ülkelerde ki potansiyel müşterilerinize de hitap etme şansı sunmaktayız. Seslendirme harici alt yazı bantları ile gerekli vurgular da yapılabiliyor. Kurumsal geçmişinizi, hedeflerinizi, sektördeki yerinizi, ürün ve hizmet kalitenizi tanıtım filmi çekimi ile ortaya çıkarırsınız. Üst düzey teknik donanım bilgisine sahip genç ve alanında uzman ekibimizle, İzmit profesyonel tanıtım filmi hizmeti vermekteyiz. Tanıtım filmleri ile kurumsal yapı, ürün ya da hizmetlerin en kısa sürede tanıtımını gerçekleştirmek mümkündür. Bu sayede şirketler büyük organizasyonlarda birkaç dakika süren etkili tanıtım videoları ile kendilerini geniş bir kitleye tanıtmış olurlar.

Sizler de tanıtım filmi ile ürün ve hizmet kalitenizi ortaya çıkarmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

izmit profesyonel tanıtım filmi

Tanıtım Filmi Çekim Süreci

Tanıtım filmi çekimi pek çok faktörün bir arada bulunduğu, oldukça detaylı ve önemli bir süreci kapsar. Hedef kitleye ulaşabilmek, etkileşim yaratabilmek adına, tüm çekim sürecinde donanımlı ve hazırlıklı olmak gerekmektedir. İzmit profesyonel tanıtım filmi için  öncelikle tarafımızdan şirketinizle ilgili tüm bilgi ve detaylar, hedef kitle ve sektör incelemeleri gerçekleştirilir. Bu ön hazırlık, sizi tamamen tanımak ve ihtiyaçlarınızı anlamak noktasında oldukça kritik bir süreçtir. Film çekimi için kreatif ekibimiz ihtiyaçlara uygun bir senaryo hazırlar. Tanıtım filminin senaryosunu yazarken yaratıcılık ve özgünlük en önemli kriterlerin başında yer almaktadır. Senaryo öncesi marka ile ilgili detaylı bir bilgi toplama ve hazırlık süreci söz konusudur. Ardından söz konusu hizmetle ilgili çekici, ana mesajı vurgulayan, hizmetin yayılmasını kolaylaştıran bir senaryo yazılmaktadır. Yaratıcı senaryonun onaylanmasının ardından sıra kararlaştırılan çekim gününde çekimi gerçekleştirmeye gelir. Bizler bu aşamada da İzmit profesyonel tanıtım filmi için yetenekli ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile yanınızdayız. Son teknoloji ekipman gücüyle özellikle mümkün olan en iyi sonucu almak adına çalışmaktayız. Bu noktada ihtiyaçlara göre farklı işitsel ve görsel teknolojiler, efektler kullanılmaktadır. Ayrıca entegre görüntüleme sistemleri ile görüntü zenginliği sağlanır. Tanıtım filmi için tüm ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere kalite bir hizmet vermekteyiz.

Kurumsal tanıtım filmi çekimi ve diğer çekimlerimiz hakkında daha fazla bilgi için önceki yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

profesyonel tanıtım filmi çekimi

İzmit Profesyonel Tanıtım Filmi Nasıl Hazırlanır?

Çekimi gerçekleştirilen tanıtım filmi için post prodüksiyon süreci vardır. Burada filmi finalize etme süreci öncesi son dokunuşlar, sizden gelecek geri bildirim ve yorumlarla şekillenir. İlk önemli durak film kurgusu olarak karşımıza çıkar.  Sizi en iyi şekilde anlatan bir kurgu için, özellikle görsellerin markanız ile uyuşması gerekmektedir. Finalize olacak videonuz da kullanılan dil, ifade biçimi ve mesajınızın tonu da yine markanızla tamamen uyumlu olması gerekmektedir. İzmit profesyonel tanıtım filmi oldukça zengin bir çeşitlilikle sunulmaktadır. Markanızın ihtiyacına göre animasyon tanıtım filmi hazırlama da bir opsiyon olarak özellikle size sunulmaktadır. Son halini alan filmin onay alındıktan sonra internet üzerindeki versiyonları çeşitli formatlarda firmaya teslim edilmektedir. Özellikle 7 gün 24 saat siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız. Hedeflenilen yüksek standartlarda teslim işlemini gerçekleştirmek bizlerin en önemli görevi olmaktadır. Tanıtım videolarımız konusunda tecrübelerimize ve referanslarımıza güvenerek sizlere özellikle kaliteli içerikler üretmekteyiz. İyi bir tanıtım filmi tüm bu süreçlerin yanı sıra, söz konusu firma ile doğru bir iletişim ile oluşturulur. Yapımcı için son derece başarılı görünen bir tanıtım filmi, tanıtımı gerçekleştirilen firmayı tatmin etmeyebilir. Çift taraflı doğru iletişim ve doğru yönlendirmeler ile tanıtım filminin kalitesi en üst seviyeye ulaşacaktır.

Bizi daha yakından takip etmek için instagram hesabımızı inceleyebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram