İzmit Fotoğraf Evi

İzmit Yenidoğan Bebek Çekimi

Bebeğinize doğumundan itibaren en özel anıları bırakmak ebeveynler için oldukça önemlidir. Yenidoğan fotoğraf çekimi; doğumun ardından bebekle ve bebeğin ebeveynleriyle yapılan oldukça özel bir çekimdir. Unutulmaz anları ölümsüzleştirmek için İzmit yenidoğan bebek çekimi olarak uzun yıllardır profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Rahat, konforlu ve sıcak stüdyomuzda sizlere en kaliteli hizmeti vermek için burada bulunmaktayız. Müşterilerimizin isteği ve arzularına göre farklı konseptlerde çekimler gerçekleştiriyoruz. En önemli kriterlerimiz hijyen, rahatlık ve güvenli bir ortam sağlamaktır. Çekim sırasında tüm istek ve ihtiyaçlarınız için her daim yanınızda bulunmaktayız. Tekrarı olmayacak özel günlerinizi riske atmayın ve anılarınızı ölümsüzleştirmek için bugünü en az sizin kadar önemseyen bir ekiple çalışın. Randevunuzu doğumunuzdan 1-2 hafta öncesinden almanız gerekmektedir. İzmit yenidoğan bebek çekimi için her daim kaliteli ve güvenilir bir hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Yenidoğan bebek çekimi ne zaman yapılır?

İzmit yenidoğan bebek çekimi için ilk olarak bebek doğduktan 5 gün sonra yapılması önerilmektedir. Profesyonel bir çekim için en fazla bebeğin doğumundan sonraki ilk 15 gün içinde yapılmalıdır. Çünkü bu zaman diliminde bebekler hala anne karnındaki davranışlarını devam ettirmektedir. Bu dönem bebeğinizin bol bol uyuduğu bir dönemdir ve çekim açısından daha rahat olmaktadır. Ayrıca 5 ve 15 gün arası süreçte (normal şartlarda) bebeklerin henüz bebek sivilceleri çıkmamıştır ve gaz sancıları da başlamamıştır. Bu sayede de fotoğraflarda daha keyifli pozlar verebilir. İlk 15 günü yenidoğan fotoğrafları için uygun hale getiren bir diğer önemli etken de bebeklerin uyku hassasiyetidir. Bu bağlamda yenidoğan bebeklerin gün geçtikçe uyku hassasiyetlerinin azalması, onların fotoğrafını çekmeyi de zor hale getirmektedir. İzmit yenidoğan bebek çekimi için bebeğinizin ve sizlerin rahat olması önemlidir. Genellik çekimlerden sonra takip eden ilk haftada albümünüzü teslim etmekteyiz.

İzmit yenidoğan bebek çekimi nasıl yapılır?

   Mevsim şartlarına göre iç ve dış mekanlarda çekimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. İzmit yenidoğan bebek çekimi isteklerinizi doğrultusunda gerçekleşmektedir. Özellikle bebekleriniz için sıcak stüdyomuzda konforlu bir alan yaratmaktayız. İzmit fotoğraf evi olarak stüdyomuzda yaptığımız her çekim sonrası stüdyo ortamımızı dezenfekte etmekteyiz. Bebek çekimlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli husus çekimin flaşsız yapılmasıdır. Yenidoğan fotoğraf çekimlerimiz de özellikle soft box ışık kullanmaktayız. Soft Box ışık, doğal ışığa en yakın ışık kaynağıdır. Kesinlikle flash patlatmıyor bebeğinizin göz sağlığına dikkat ediyoruz. Bir diğer konu ise alerjen etkilerdir. Özel dikim kıyafetlerimiz özellikle dezenfekte edilip titizlikle temizlenmektedir. Bebekleriniz hassas ciltlerine özel antialerjik temizlik ürünleriyle yıkanıp hijyenik bir ortamda sizler için kullanıma hazır olarak bekletiyoruz. Yenidoğan fotoğraf çekimi dendiğinde akla ilk gelen şey kuşkusuz aksesuar ve fon kullanımıdır. Yaklaşık olarak 2-3 saat süren çekimlerde farklı konseptler kullanılabilir. Çekimleriniz için gerekli tüm konsept ve aksesuarlar biz de mevcuttur. Yenidoğan bebek çekimi evi olarak stüdyomuzda sizlere profesyonel ve konforlu hizmet vermek için her zaman buradayız.     

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram