İzmit’in En İyi Bebek Fotoğrafçısı

Yenidoğan bebeklere ileride hatıra olması için yapılan çekimlerdir. Bu çekimler günümüzde oldukça popülerlik kazanmıştır. İzmit’in en iyi bebek fotoğrafçısı olarak en iyi konsept ve profesyonel fotoğraf çekimlerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Yenidoğan bebek çekimi için doğduktan sonraki ilk 15 gün içinde yapılması önerilmektedir. Bu zamanlar bebeğin yeni doğduğu ve esnek olduğu zamandır. Bebeğiniz bu günlerde derin uykuya hızlı dalar ve uykuda kalma süresi uzundur. Bu sayede daha rahat ve en iyi fotoğrafları çekmek mümkündür. Çekimler stüdyomuzda yapılmaktadır. Sizler için titizlikle dezenfekte edilerek hazırlanmıştır. Çekim ortamını yenidoğan bir bebeğin gereksinim duyduğu tüm unsurları göz önünde bulundurarak hazırlıyoruz. Kıyafet ve aksesuarlar stüdyomuzda mevcuttur. Ayrıca stüdyomuz bebeğinizin vücut ısısına göre ayarlanmaktadır. Kesinlikle üşümesi söz konusu değildir. En dikkat ettiğimiz konu ise hijyendir. Çekim esnasında kullanılan tüm kostümler büyük bir hassasiyet ile seçiliyor. Bebeğinizin ciltlerine zarar vermeyecek kumaştan yapılan kostümleri ve kimyasal içermeyen temizlik ürünlerini tercih ediyoruz. Ve her çekim sonrasında kimyasal içermeyen deterjanlar ile hijyeni sağlanarak özenle korunuyor. İzmit’in en iyi bebek fotoğrafçısı olarak güvenilir, profesyonel ve konforlu hizmet verdiğimizden emin olabilirsiniz. Bebekleriniz sizler için ne kadar önemli ve hassas ise bizler için de aynı şekildedir. Profesyonel ekibimiz her türlü eğitim ve tecrübeye sahiptir.
İzmit'in en iyi bebek fotoğrafçısı

Bebek Fotoğraf Çekiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Yenidoğan bebekler oldukça hassas ve vücutları henüz gelişmemiştir. Bu yüzden bebek çekimleri özellikle eğitimli fotoğrafçılar tarafından yapılmalıdır. İzmit’in en iyi bebek fotoğrafçısı olarak son derece eğitimli ve tecrübeliyiz. Sizler gibi bizim için de bebeğinizin sağlığı en önemlisidir. Bebek çekimi için dikkat edilmesi gereken en önemli kriter çekimlerin flaşsız yapılmasıdır. Profesyonel çekimlerimiz de kesinlikle flaş patlatmıyoruz. Tamamen doğal ışık eşliğinde çekimlerimiz yapıyoruz ve bebeğinizin göz sağlığına dikkat ediyoruz. Ebeveynlerin, bu çekimlerin bebeklerine bir zarar verip vermeyeceği konusunda endişe duymaları gayet normal. Bu yüzden özellikle eğitimli ve profesyonel bir fotoğrafçı bulmak en iyi tercihtir. Bizler çekim esnasında bebeğinizi nasıl tutacağımız, kavrayacağımız ve kundaklayacağımız konusunda büyük bir tecrübeye sahibiz. Aynı zamanda huzursuz olduğunda onu nasıl sakinleştirebileceğimiz konusunda bilgili ve tecrübeliyiz. İzmit’in en iyi bebek fotoğrafçısı olarak stüdyomuz tamemen bebeklerinizin rahatlığı için özenle hazırlanmıştır. Fotoğraf çekiminde öncelik bebeğin ön planda tutulmasıdır. Bebeğin cinsiyetine yakışacak konsept seçimleri yapılmalıdır. Bebek çekiminde oda sıcaklığı oldukça önemlidir. Bebeklerin üşümemesine özen gösterilmelidir. Güzel bir albüm hazırlamak ve bebek için en doğru konseptleri seçmek adına çekimden önce doğru bir planlamayla özenli bir çekim planı oluşturmak gerekmektedir. Profesyonel ekibimiz ile çalışmak ve bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 en iyi bebek fotoğrafçısı albümü

İzmit’in En İyi Bebek Fotoğrafçısı Konsept Ve Albüm

Hepsi birbirinden masum, güzel ve tatlı bebeklerle vakit geçirmek en az onlar kadar güzel karelerin ortaya çıkması için ilham oluşturuyor.  Bebekler yaşama kendi renklerini, kendi mucizelerini ve kendi sürprizlerini gözlerini açtıkları andan itibaren katıyorlar. Biz de bu serüvenin en güzel dışa vurumlarını ortaya çıkarmak için renklerden vazgeçmiyoruz. Birbiri ile uyumlu, birbirini tamamlayan ya da bazen de kontrast olan renklerle ışığı buluşturuyoruz. Hayal gücü ile birleşen konseptler sonrasında masalsı kareler elde etmek mümkün. Stüdyomuzda ihtiyacınız olan kıyafet ve aksesuarlar mevcuttur. Dilediğiniz gibi konsept çekimler yapılmaktadır. Çiçekler, yataklar, oyuncaklar, peluş şekerler ve dahası. Albüm seçimi isteğe bağlı olarak 20×50 veya 25×50 ebatlarında 5 ve 10 sayfa olarak seçilebiliyor. Albüme konulmasını istediğiniz ve dijital olarak shoplanmasını istediğiniz fotoğrafları dilediğiniz doğrultuda seçebilirsiniz. İzmit’in en iyi bebek fotoğrafçısı olarak en iyi albüm ve kolajlarımızı sizlere sunuyoruz. Albüm uyumu ve fotoğrafların kalitesi çok önemlidir. Albüm ve dijital olarak hazırlanan fotoğrafların teslimi en geç 2 hafta içerisinde yapılmaktadır. Tüm bu süreç planlı ve düzenli olarak iletişim halinde kalarak ilerlemektedir. Dilerseniz istediğiniz fotoğrafları duvarınıza asmak için tablo olarak hazırlayabiliriz.
 
 
 
 
 
 

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir