İzmit Fotoğraf Evi

Kocaeli Hamile Fotoğraf Çekimi

Anne adaylarımızın yeni doğacak bebekleri için geride çok özel anlar bırakması önemlidir. Kocaeli hamile fotoğraf çekimi yaparak hayallerinize ortak oluyoruz. Kocaeli fotoğraf evi olarak uzun yıllardır profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Özellikle müşteri memnuniyeti ve hijyen en önemli kriterlerimizden biridir. Her anne adayımız gibi sizde işini severek ve titizlikle yapan ekiplerle çekim gerçekleştirmek isterseniz Kocaeli hamile fotoğraf çekimi tam size göre… Hava şartlarına göre dış çekim ve stüdyo çekimi olarak hizmet vermekteyiz. Hamilelik sürecinin 24-30 haftaları arasında siz değerli müşterilerimizin isteğine göre farklı konseptlerde çekim gerçekleştiriyoruz. Karnın büyümüş ve fotoğraflarda belli olacak hale gelmiş olması önemlidir. Hamileliğin ilk aylarında hamile fotoğrafı çekilmesinin bu sebepten ötürü bir anlamı olmaz.Stüdyomuzda özel pozlar kurgulayarak anne adaylarımıza unutulmaz kareler yakalıyoruz. Çekim sırasında istekleriniz için her daim yanınızda bulunmaktayız. Zengin konsept ve elbise seçeneklerimiz arasından profesyonel ışıklandırmamızla dilediğiniz pozları verebilirsiniz. Profesyonel deneyimlerimiz sayesinde en rahat ve verimli biçimde geçireceğinize eminiz.

Kocaeli Hamile Fotoğraf Çekimi Süreci

Çekim günü geldiğinde konuğumuzun rahat etmesi ve kendini iyi hissetmesi için tüm koşulları sağlamaktayız. Yorgunluktan kaynaklı olarak fotoğrafların başarısız olması söz konusu değildir. Kocaeli hamile fotoğraf çekimi için tüm hazırlıklarımız titizlikle ve özenle yapılmaktadır. Makyaj ve hazırlıklarınız için gerekli ortam mevcuttur. Bu süreçte eğer türbanlıysanız türban başınızı yapma konusunda yardımcı olmaktayız. Profesyonel olarak gerçekleştirilen çekimler sayesinde kaliteli ve oldukça doğal görüntüler elde ediyoruz. Konuklarımıza pozlar hakkında özel olarak yardımcı oluyor, dileği kadar poz vermesini sağlıyoruz. Dilerseniz video çekimi yaptırabilirsiniz. Çekim öncesinde tüm hazırlıklar tamamlanmış olmaktadır. Genellikle 3 konsept ve 3 kıyafetle çekim gerçekleştirmekteyiz. Ancak dilediğiniz elbiseyi yanınızda getirip çekim yaptırabilirsiniz. Kocaeli fotoğraf evi olarak mümkün olduğu kadar anne adayını yormadan en kısa sürede profesyonelce tamamlanır. Kocaeli hamile fotoğraf çekimi  sonrasında dinlenme odasında fotoğraflara bakıp dilediğiniz fotoğrafı seçebilirsiniz. Seçtiğiniz fotoğraflar bir hafta içerisinde hazırlanıp tarafınıza iletilmektedir. Konsept ve kıyafetlerimiz harici istekleriniz olursa en az bir hafta önceden bildirmeniz gerekir.

Hamile Fotoğraf Çekimi Nerede Yapılır?

Fotoğraf çekimi stüdyomuzda gerçekleştirilmektedir. Kocaeli içerisinde en uzak mesafeden bile kolaylıkla gelebileceğiniz bir bölgede bulunmaktayız. Stüdyomuz siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda hazırlanmaktadır. Dinlenme bölümü başta olmak üzere konuğumuzun rahat etmesi için alanlarımız mevcuttur. Çekimlerimiz kesinlikle doğal ışık altında yapılmaktadır. Sıcak ortamda gerçekleştirilen çekimler için üşüme korkunuz olmamalıdır. Kocaeli hamile fotoğraf çekimi  öncesi stüdyo alanı özellikle dezenfekte edilmektedir. Kıyafetlerimiz her giyim sonrasında güzelce temizlenip, dezenfekte edilip kullanıma hazır hale getirilmektedir. Doğal ışıklar eşliğinde dilediğiniz doğrultuda çekimler gerçekleşmektedir. Hava şartlarına göre dış çekim veya stüdyo çekimi mevcuttur. Dilerseniz yanınızda sevdiklerinizi getirebilir bu özel anınıza eşlik etmelerini isteyebilirsiniz. Sevdiklerinizle beraber aile fotoğrafı çektirmek isterseniz eşinizle birlikte anı ölümsüzleştiriyoruz. Özenle ve titizlikle dezenfekte edilerek hazırlanmış stüdyomuz sizler için hazır olarak bulunmaktadır. Fotoğraflar en geç iki hafta içerisinde albümle beraber teslim edilmektedir.   

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram