Kocaeli Yenidoğan Bebek Çekimi

Yenidoğan bebek fotoğrafçılığının popülaritesi son yıllarda büyük ölçüde artmıştır. Bebeğinizin doğduğu ilk günler heyecan, mutluluk ve uykusuz geceler ile geçer. Geriye dönüp çocuğunuzun bir zamanlar ne kadar küçük olduğunu hatırlatan fotoğraflara sahip olmak paha biçilemez bir duygudur. Fotoğraflara her baktığınızda o karelerin nasıl oluştuğunu yeniden yaşayacaksınız. Kocaeli yenidoğan bebek çekimi bu duyguları size yaşatmak için uzun yıllardır profesyonelce çalışmaktadır. Özenle ve titizlikle dezenfekte edilerek hazırlanmış stüdyomuz sizler için hazır olarak bulunmaktadır. Rahat, konforlu ve sıcak stüdyomuzda bebeğinize ve sizlere duygu dolu anlar yaşatıyoruz. Üst düzey profesyonel çekimlerle en kaliteli fotoğraflara sahip olmanızı sağlamaktayız. Siz değerli konuklarımıza güvenli, rahat ve hijyenik bir ortam sunarak kalitemizi her daim devam ettiriyoruz. Kocaeli yenidoğan bebek çekimi için her daim istek ve arzularınız doğrultusunda çalışmaktayız. Tekrarı olmayacak bu özel günlerinizde bu günü en az sizin kadar önemseyen bir ekiple çalışın. En iyi kareleri elde etmek için stüdyoda ihtiyacınız olan her türlü konforu bulacaksınız. Randevunuzu doğumunuzdan 1-2 hafta öncesinden almanız gerekmektedir. Profesyonel bir çekim için en fazla bebeğin doğumundan sonraki ilk 15 gün içerisinde yapılmalıdır. Bu zaman dilimi bebeğiniz ve sizlerin rahat olması açısından en doğru zamandır. Daha keyifli ve rahat bir çekim gerçekleştirmek adına sizlerde bu zamanları tercih etmelisiniz.
Yenidoğan Bebek Çekimi Albüm

Yenidoğan Bebek Çekimi Konsepti

Bebeğinizin sağlığı ve temizliği her anne adayının olduğu kadar bizler içinde en önemli unsurdur. Çekimleriniz için gerekli tüm kostüm ve aksesuarlar biz de mevcuttur. Bebekleriniz için özel olarak antialerjik temizlik ürünleriyle dezenfe edilen kostüm ve aksesuarlarımızı hijyenik bir ortamda sizler için kullanıma hazır olarak bekletiyoruz. Kocaeli yenidoğan bebek çekimi farklı aksesuarlar ve çeşitli konseptler eşliğinde yapılır. Çekimler mevsim şartlarına göre iç veya dış mekanlarda yapılmaktadır. Stüdyomuzda yapılan çekimler flaşsız, tamamen soft box ışık kullanılarak sıcak bir ortamda tamamlanmaktadır. Özel dikim kıyafetlerimizle sonsuz fonlar önünde yapılan çekimlerde farklı temalar ve konseptler uygulanır. Bebeğin cinsiyetine göre renk ve tonlar seçilir ardından istenilen her tema hayata geçirilir. Yenidoğan fotoğraf çekimi dendiğinde akla ilk gelen şey kuşkusuz aksesuar ve fon kullanımıdır. Kocaeli yenidoğan bebek çekimi için çiçeklerden peluş oyuncaklara, renkli şekerlemelerden süper kahraman kostümlerine kadar her detay eksiksiz bir şekilde temin edilir. Rüya gibi hazırlanan ortamda hayal gücü kullanılarak eşsiz fotoğraflar ortaya çıkarıyoruz. Yaklaşık olarak 2-3 saat süren çekimler anne adaylarımızın zevk ve istekleri doğrultusunda tamamlanmaktadır.
Yenidoğan Çekimi Albüm

Kocaeli Yenidoğan Bebek Çekimi Albümü

Çekim sonrası anne adaylarımıza, özenle hazırladığımız albüm kolajlarını gösterdikten sonra seçimlerini yaparlar. Kocaeli yenidoğan bebek çekimi albüm kolajlarımız profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır. Albüme konulmasını istediğiniz ve dijital olarak shoplanmasını istediğiniz fotoğrafları dilediğiniz doğrultuda seçebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak 20×50 veya 25×50 ebatlarında 5 ve 10 sayfa olarak seçilebiliyor. Albüm seçimi ve işlemleri tamamlanmış fotoğraflar baskıya gönderildikten sonra ortalama bir hafta içerisinde hazır olur. Dijital fotoğraflar bir hafta içerisinde albüm ise en fazla 2 hafta içerisinde teslim edilmektedir. Bu süre içerisinde albüm ve fotoğrafların teslimatı tamamlanmış oluyor. Tüm bu süreç planlı ve düzenli olarak iletişim halinde kalarak ilerlemektedir. Dilerseniz istediğiniz fotoğrafları duvarınıza asmak için tablo olarak hazırlayabiliriz. Kocaeli fotoğraf evi olarak her daim kaliteli ve güvenilir bir hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz.
 
 
 
 
 

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir