İzmit Fotoğraf Evi

Kocaeli’nin En İyi Bebek Fotoğrafçısı

Yenidoğan bebek fotoğrafçılığının popülaritesi son yıllarda büyük ölçüde artmıştır. Geriye dönüp çocuğunuzun bir zamanlar ne kadar küçük olduğunu hatırlatan fotoğraflara sahip olmak paha biçilemez bir duygudur. Fotoğraflara her baktığınızda o karelerin nasıl oluştuğunu yeniden yaşayacaksınız. Kocaeli’nin en iyi bebek fotoğrafçısı sizler için tarif edilemez bu duyguları yaşatmak adına uzun yıllardır profesyonel olarak hizmet vermektedir. Yenidoğan bebek çekimi bebeğinizin doğduktan sonraki en geç 15 gün içerisinde yapılır. Bu zamanlar da bebekler anne karnındaki formunu devam ettirmektedir. Elastik vücutları ve daha fazla uyuyor olmaları sağlıklı bir çekim için avantaj sağlar. Bu yüzden çekimin bu zamanlarda yapılması önerilmektedir. Titizlikle dezenfekte edilerek hazırlanan stüdyomuzda sizlere en rahat ve konforlu çekimleri sunuyoruz. Her detay bebeğinizi düşünürek hazırlanmıştır. Özellikle en ince detayına kadar dezenfe edilerek hazırlanan stüdyomuzda bebeğinizin tüm ihtiyaç duyabileceği gereksinimleri mevcuttur. Kıyafet ve aksesuarlarımız stüdyomuzda mevcuttur. Dilediğiniz kostüm ve aksesuarla çekim yaptırabilirsiniz. Kıyafet ve aksesuarlar her çekim sonrasında özenle dezenfekte edilerek kullanıma hazır hale getirilmektedir. Kocaeli’nin en iyi bebek fotoğrafçısı bebeğinizin sağlığını sizler kadar önemsemektedir. Bebek kostümleri bebek dostu deterjanlarımız ile her çekim sonrasında özenle yıkanıp dezenfekte ediliyor. En dikkat ettiğimiz kriter hijyen ve rahatlıktır. Ayrıca stüdyomuz bebeğinizin vücut ısısına göre ayarlanmaktadır.  Sizler için her detayı düşünen izmit bebek fotoğrafçısı için güvenle bize ulaşabilirsiniz.

kocaeli bebek fotoğrafçısı

En İyi Bebek Fotoğrafçısı Nasıl Seçilir?

Bebekleriniz en kıymetli varlıklarınızdır. Tabiki bebeklerinizi en iyi, en güvendiğiniz fotoğrafçıya emanet etmeyi istersiniz. En iyi bebek fotoğrafçısını bulmak sizler için zor bir durum olabilir. Ancak bizler Kocaeli’nin en iyi bebek fotoğrafçısı olarak farkımızı her zaman ortaya koyuyoruz. Eğitimli ve bilgili ekibimiz gerekli tüm eğitimleri almışlardır. Bebeğinizi nasıl tutacakları, kavrayacakları ve ağladıklarında onları nasıl sakinleştirip uyutabilecekleri konusunda son derece bilgilidirler. Bizler stüdyomuzu bebeğiniz için her türlü unsuru göz önünde bulundurarak hazırlıyoruz. Kıyafetlerden aksesuarlara, stüdyomuzdan ekipmanlarımıza kadar her yer titizlikle dezenfekte edilerek hazırlanmaktadır. Kostüm ve aksesuarlarımız özenle dezenfekte edilerek, bebek dostu deterjanlarımız ile yıkanmaktadır. En iyi bebek fotoğrafçısı için en önemli kriter sağlık ve hijyen olmalıdır. Bebeğinizin sağlığı hijyen bakımından çok önemlidir. Bizde bunlara uyarak stüdyo ortamımızı hazırlıyoruz. Çekimlerde kesinlikle flaş patlatmıyor bebeğinizin göz sağlığına dikkat ediyoruz. Doğal ışığa en yakın olan Soft Box ışık kullanıyoruz. Profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımız ile çok rahat, güvenilir bir çekim gerçekleştirebilirsiniz. Stüdyomuzda hazırlık için gerekli alan bulunmaktadır ve ekibimiz size yardımcı olmaktadır. Kocaeli’nin en iyi bebek fotoğrafçısı olarak memnuniyetiniz bizler için önemlidir. Hiç çekinmeden randevu alıp çekime başlayabilirsiniz.

izmit bebek çekimi

Kocaeli’nin En İyi Bebek Fotoğrafçısı Konseptleri

Sizler için birbirinden güzel çeşitli konseptler hazırladık. Sonsuz fonlar önünde yapılan çekimlerde farklı temalar ve konseptler uygulanır. Konseptleri hazırlarken annelerin en çok istediği, en popüler konseptler hazırlanmaktadır. Konseptler kız ve erkek bebeklere göre farklılık göstermektedir. Bazı konseptler ise hem kız hem de erkek bebekler için kullanılmaktadır. Mevcut konumda pek çok yerden veya amatör olarak kendiniz bu işlemi yapabilirsiniz. Fakat hayatta bir kez karşınıza çıkacak olan bu zamanları en iyi şekilde değerlendirmek, en iyi şekilde hatırlamak için profesyonel bir çalışma ile muhatap olmalısınız. Yılların verdiği deneyim ve konsept çeşitliliği ile bebeğinize en uygun çekimler uzman ekibimiz tarafınca gerçekleştirilmektedir. Dilediğiniz konseptimizi seçerek çekim yaptırabilirsiniz. Çekim sonrası, profesyonel ekibimiz tarafından özenle hazırlanmış albüm kolajlarımızı görüp seçebilirsiniz. Albüme konulmasını istediğiniz ve dijital olarak shoplanmasını istediğiniz fotoğrafları dilediğiniz doğrultuda seçebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak 20×50 veya 25×50 ebatlarında 5 ve 10 sayfa olarak seçilebiliyor. Albüm seçimi ve fotoğrafların teslimatı en geç 2 hafta içerisinde teslim edilmektedir. Tüm bu süreç planlı ve düzenli olarak iletişim halinde kalarak ilerlemektedir. Dilerseniz istediğiniz fotoğrafları duvarınıza asmak için tablo olarak hazırlayabiliriz. Kocaeli’nin en iyi bebek fotoğrafçısı olarak her daim kaliteli ve güvenilir bir hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram