İzmit Fotoğraf Evi

Körfez Yenidoğan Bebek Çekimi

Son yıllarda anne adayları arasında yenidoğan çekimi yaptırmak çok moda. Doğumun ardından bebekle ve bebeğin ebeveynleriyle yapılan fotoğraf çekimi olan yenidoğan çekimleri… Özellikle profesyonel fotoğraf çekimlerinin popülerleştiği günümüzde anneler, bebeklerinin ilk anlarını ölümsüzleştirmek için bu yöntemi kullanıyorlar. Körfez yenidoğan bebek çekimi olarak anne adaylarımızın bu isteğini yerine getiriyoruz. Rahat, konforlu ve sıcak stüdyomuzda bebeğinize ve sizlere duygu dolu anlar yaşatıyoruz. Üst düzey profesyonel çekimlerle en kaliteli fotoğraflara sahip olmanızı sağlamaktayız. Yenidoğan çekiminin ilk olarak bebek doğduktan 5 gün sonra yapılması önerilmektedir. Yenidoğan fotoğraf çekimlerinin en geç bebek 15 günlükken yapılması gerekiyor. Uzun yıllardır profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Dünyaya gözlerini yeni açmış bebeklerimiz ile bir çalışma yaparken onları nasıl tutacağımızı, kavrayacağımızı, kundaklayacağımızı biliyoruz. Bebeğiniz ağladığında sakinleştirebiliyor, uyku süreleri boyunca huzurlu olmalarını sağlayan ortamlar yaratıyoruz. Aynı zamanda bebeğinizin sağlığını her şeyin üstünde tutuyor ve hijyenik çekim ortamı sağlıyoruz. Körfez yenidoğan hamile çekimi bebeğiniz ve sizlerin rahatlığı için özel olarak hazırlanmış stüdyomuzda hizmet vermektedir.

Yenidoğan Bebek Çekimi Nerede Yapılır?

Bebeklerimiz için özel olarak olarak hazırladığımız sıcak ve konforlu stüdyomuzda hizmet vermekteyiz. Körfez yenidoğan bebek çekimi olarak stüdyomuzda yaptığımız her çekim sonrası stüdyo ortamımızı dezenfekte ediyoruz. En önemli kriterlerimiz hijyen, rahatlık ve güvenli bir ortam sağlamaktır. Çekim sırasında tüm istek ve ihtiyaçlarınız için her daim yanınızda bulunmaktayız. Bebek çekimlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli husus çekimin flaşsız yapılmasıdır. Yenidoğan fotoğraf çekimlerimiz de özellikle soft box ışık kullanmaktayız. Soft Box ışık, doğal ışığa en yakın ışık kaynağıdır. Kesinlikle flash patlatmıyor bebeğinizin göz sağlığına dikkat ediyoruz. Özel dikim kıyafetlerimiz ve aksesuarlarımız öncesinde dezenfekte edilerek kullanıma hazır olarak bekletilmektedir. Yaklaşık olarak 2-3 saat süren çekimlerde farklı konseptler kullanılabilir. Çekimleriniz için gerekli tüm konsept ve aksesuarlar biz de mevcuttur. Yenidoğan çekimleri yapılırken dekoratif sepetler ve pelüş battaniyeler kullanılır. Oyuncak bebekler ve hayvanlarla çekim alanı süslenir. Dekoratif ışıklar da çekimlerde kullanılır. Körfez yenidoğan bebek çekimi olarak stüdyomuzda sizlere profesyonel ve konforlu hizmet vermek için her zaman buradayız.yenidoğan bebek albümü

Körfez Yenidoğan Bebek Çekimi Albümü

Çekimden sonraki en hassas konu ise albüm hazırlığıdır. Bebek albümlerinde doğru ışık, kadraj ve sıcaklık sağlanması önemlidir. Ayrıca fotoğrafta doğal yüz temizleme işlemleri gibi fotoğraf işçilikleri albümünüzün kalitesini etkileyen önemli bir faktördür. Anne adaylarımız özenle hazırladığımız albüm kolajlarımızı gösterdikten sonra seçimlerini yaparlar. Körfez yenidoğan bebek çekimi albüm kolajları profesyonel ekibimiz tarafından özenle hazırlanmaktadır. Albüme konulmasını istediğiniz ve dijital olarak shoplanmasını istediğiniz fotoğrafları dilediğiniz doğrultuda seçebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak 20×50 veya 25×50 ebatlarında 5 ve 10 sayfa olarak seçilebiliyor. Albüm seçimi ve işlemleri tamamlanmış fotoğraflar baskıya gönderildikten sonra ortalama bir hafta içerisinde hazır olur. Dijital fotoğraflar bir hafta içerisinde albüm ise en fazla 2 hafta içerisinde teslim edilmektedir. Tüm bu süreç planlı ve düzenli olarak iletişim halinde kalarak ilerlemektedir. Dilerseniz istediğiniz fotoğrafları duvarınıza asmak için tablo olarak hazırlayabiliriz. Körfez fotoğraf evi olarak her daim kaliteli ve güvenilir bir hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz.        

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram