İzmit Fotoğraf Evi

İzmit Drone Çekimi

Firmamız İzmit drone çekimi hizmetini havadan fotoğraf ve video görüntüleme ihtiyacınız olduğu anlarda vermektedir. Başta kurumsal firmaların reklam ve tanıtım filmlerinde kullanılmak üzere video ve fotoğraf çekimleri yapmaktayız. Bunun yanı sıra emlak, etkinlik, konser, düğün ve festivaller içinde drone çekimi hizmeti vermekteyiz. Profesyonel ekip ve ekipmanlar ile müşteri memnuniyetini hedef alarak aralıksız içerik üretmeye devam ediyoruz. Yüksek çözünürlüklü cihazlar ile 4K ve 5.4K kalitesinde çekimler size ve firmanıza kalite katacak. Tüm çekimlerimiz öncesi özellikle sizler ile proje hakkında bir toplantı düzenlemekteyiz. Çekimlerimizi sizin isteklerinize ve bizim farklı bakış açılarımıza göre şekillendirip, aldığımız notlar eşliğinde planlıyoruz. Çekim vakti geldiğinde güçlü pil ve kesintisiz kaynaklarımız ile çekimlerde hiçbir aksaklık olmamasına özen göstererek başlıyoruz. Özellikle yapılması planlanan çekimlerde uygun hava şartları ve ışık açısına göre hareket edip faaliyetlerimize tüm olası durumları dâhil ederek başlıyoruz. İzmit drone çekimi hizmeti için en iyisi ve en kalitelisini sunmak adına çıktığımız bu yolda işletmelere havadan drone çekimi ile profesyonel içerikler üretmekteyiz. Diğer çekimlerimiz ve daha fazla bilgi için önceki yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

profesyonel drone çekimi

Profesyonel Drone Çekimleri Nasıl Yapılır?

Drone ile en kaliteli görüntüleri yakalayabilmenin birkaç püf noktası bulunmaktadır. İzmit drone çekimi hizmetimize başlamadan önce ayarlanması gereken ilk şey kare hızıdır. Çekim yaparken en ince ayrıntıları dahi yakalamak için 4K çekim yapmalısınız. Çekimden sonra düzenleme aşamasında çerçeveyi kırpmak, aksiyon çekimleri yapmak için 60 veya 120 fps’de 1080p seçilmesi gerekir. Bu sayede daha sonradan çekimi kolaylıkla yavaşlatabilirsiniz. Yumuşak ışıkların sıcak görüntüler verdiği değişmeyen bir gerçektir. Bu kural drone çekimleri için de geçerlidir. Özellikle gökyüzünden çekim yapacağınız için ışığın yoğunluğu çok önemli olmaktadır. Altın saat adı verilen aralıklarda, yani gün batımından hemen önce veya şafaktan hemen sonra çekim yaparsanız çok daha iyi görüntü elde edebilirsiniz. Gölgeler ile çarpıcı bir kontrast bu sayede elde edilmektedir.  Düşük deklanşör hızlarını mümkün kılan bir filtre aksesuarı, videonuzu çok daha kaliteli bir hale getirecektir. O yüzden özellikle filtre kullanmayı ihmal etmeyin. Tüm bunları uygulayarak drone ile çok daha kaliteli bir çekim gerçekleştirebilirsiniz. Fakat bilmenizde fayda var ki profesyonel bir ekiple yapacağınız çekimler sizlere drone çekimlerinde çok daha olumlu sonuçlar verecektir. İzmit drone çekimi hizmetimiz ile çekimlerinizi biz yapmaya hazırız. Bizimle iletişime geçerek drone çekimlerinizi planlayabilirsiniz.

izmit drone çekimi

İzmit Drone Çekimi Fiyatları

Profesyonel ekibimiz ile havadan fotoğraf ve havadan video çekimleri için hizmet veriyoruz. Uzaklık mesafe gözetmeden ekipmanlarımız ile mobil olarak siz değerli müşterilerimiz için çalışmaktayız. Düğün çekimleriniz, havadan fotoğraf çekim veya havadan video çekimleri için drone ile anılarınızı ölümsüz hale getirebilirsiniz. Drone çekimleri için fiyatlar çok standart bir ölçüde olmamaktadır. Genel olarak çekim yapılacak bölge şartları, hava koşulları, manyetik alan bölgeleri, süre, çevre faktörleri gibi etkenler drone çekimi fiyatları için başlıca etkenlerdir. Bazen kolay görünen kurgu için çok kısa mesafelerde drone ile bir çok risk almak gerekmektedir. İzmit drone çekimi hizmetimiz ile profosyonel olarak istediğiniz çevrede ve istediğiniz konseptte drone çekimi yapmaktayız. Sizler tüm çekim ekibimizi çekinmeden telefon ile arayıp sormak istediğiniz tüm soruların cevabını bulabilirsiniz. Sahip olduğumuz ekipman çeşitliliği ve tamir ekibi ile sizlere hızlı çözümler sunmaktayız. Havadan 20mp fotoğraf çözünürlüğü,  4k video çözünürlüğü ile gelin filminizin  en özel anlarını birlikte çekelim. Tüm havadan çekim ihtiyaçlarınız için bizleri arayabilirsiniz. Sunduğumuz ekonomik fiyatlarla hava çekimlerinizi yaptırabilirsiniz. Daha fazla bilgi için bizleri instagram adresimizden takip edebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram